منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

بوشکده ؛ فقط کالای اصلی

کلیه کالاهایی که در بوشکده عرضه می‌شوند اصلی بوده و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بوشکده  به فروش نمی‌رسد.

بوشکده ؛ فقط گارانتی اصلی

گارانتی سلامت اصالت:

با توجه به سیاستهای فروشگاه بوشکده برای کسب  اعتبار و جذب مشتریان بیشتر و هم  کاران جدید همه کالا های عرضه شده در فروشگاه کاملا اصلی بوده و دارای سریال نامبر و بارکد مربوطه می باشد که برای بررسی اصالت کالا مشتریان میتوانند از ان بهره ببرند.

گارانتی سلامت فیزیکی :

همه کالاهای که از طرف فروشگاه اینترنتی بوشکده ارسال میشوند دارای گارانتی سلامت فیزیکی تا زمان تحویل کالا و  تسویه حساب توسط مشتری هستند.مشتریان گرامی توجه داشته باشند هنگام تحویل کالا محصول را به صورت کامل بررسی و سالم تحویل گرفته سپس اقدام به تسویه حساب کنند.

گارانتی محصولات و لوازم خانگی بزرگ :

توجه داشته باشید ارائه برگه گارانتی برای محصولات اختیاری بوده و با انتخاب مشتری با پرداخت هزینه ان خدمات ارائه میشود.

محصولات عرضه شده در فروشگاه بر اساس قوانین کارخانه سازنده دارای 18 ماه گارانتی و شامل ارائه خدمات بوده و مسئولیت اجرای آن برای لوازم خانگی، صوتی تصويری و تجهیزات بزرگ خانگی:لباسشویی – ظرف شویی – کولر گازی – یخچال و …  برعهده شرکت های گارانتی مربوطه می باشد. برای استفاده از خدمات پس از فروش، مشتریان میتوانند با شماره تلفن مرکزی درج شده در کارت گارانتی تماس گرفته و یا با همراه داشتن برگه ضمانتنامه معتبر و شناسنامه دستگاه به هر یک از مراکز مجاز شرکت گارانتی سراسر کشور مراجعه کنند تا از تسهیلات ضمانت محصول برخوردار گردند .

گارانتی محصولات و لوازم خانگی کوچک :

با توجه به اینکه اغلب محصولات لوازم خانگی و اشپزخانه کوچک دارای شرکتهای تولید کننده مستقل و دارای نمایندگی در ایران هستند با گارانتی شرکت مربوطه عرضه میشوند.که اغلب مدت زمان گارانتی 12 الی 18 ماه است

 شرایط گارانتی و موارد موارد خارج از گارانتی :

برگه گارانتی بدون مهر شرکت فاقد هر گونه اعتبار می باشد . خدمات دستگاه و کالا ها در مدت شروع قرار داد رایگان میباشد . نصب و را اندازی دستگاه ال ای دی و راه اندازی های اولیه تلویزیون ها رایگان بوده و مشتری های عزیز ما تنها موظف به پرداخت ایاب ذهاب طبق تعرفه شرکت میباشد. در هنگام نصب هزینه لوازم مصرفی و نصب  بر عهده خریدار میباشد. خدمات دستگاه از زمان نصب دستگاه اغاز و زمانی معتبر است که با هماهنگی دفتر مرکزی و توسط نماینده شرکت مربوطه نصب و راه اندازی شده باشد. (در نظر داشته باشید پنل تلویزیون شامل خدمات رایگان نمیباشد !)

این قرار داد در شرایط زیر قابل اجرا نیست : 1_صدمات ناشی از حمل و نقل_شکستگی_آب خوردگی_نوسانات برق_آتش سوزی_رعد و برق_حوادث طبیعی_استفاده غلط یا عمل نکردن به دستور العمل های ذکر شده در در دفترچه راهنمای دستگاه 2_دستگاه هایی که دستکاری شده یا توسط اشخاصی بجز نمایندگان شرکت روژیار صنعت سانا تعمییر شود . حمل و نقل دستگاه در زمان تعمیر بر عهده مصرف کننده میباشد. کلیه قطعات و تجهیزات جانبی از قبیل ( باتری ها _ دستگاه ریموت یا کنترل از راه دور یا بلند گوهای دستگاه های صوتی) شامل خدمات رایگان نمیباشد. مشتری گرامی در هنگام بروز خرابی قبل از تماس با نماینده شهر خود ابتدا میبایست با دفتر مرکزی تماس گرفته شود و شرکت با هماهنگی های لازم برای رفع خرابی دستگاه اقدام نماید . در غیر این صورت شرکت هیچ گونه تعهدی در مورد دستگاه مورد نظر ندارد. هر برگه ضمانت منحصر تنها به یک دستگاه میباشد . این قرار داد بین شرکت روژیار صنعت سانا و مصرف کننده میباشد.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی بوشکده
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی بوشکده